Jak działa lek Kamagra?

Problemy z potencją zaczynają dotyczyć coraz szerszej grupy mężczyzn. Kiedyś podstawową przyczyną problemu był wiek, dzisiaj paleta czynników stała się znacznie szersza i obejmuje między innymi: dietę, aktywność fizyczną, ogólną higienę życia, a także problemy psychiczne i stres. Czynnik emocjonalny, w tym stopień narażenia na stres jest bardzo poważną przyczyną występowania problemów z potencją. Mężczyźni, którzy zajmują wysokie stanowiska i w związku z tym narażeni są na dużą presję, a także zjawisko wypalenia zawodowego, skarżą się na problemy seksualne. Tak jak kiedyś było to domeną mężczyzn w podeszłym wieku, dzisiaj problem dotyka nawet dwudziestoparolatków. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem wydaje się wspomaganie farmakologiczne lekami takimi jak Kamagra.

Kamagra- kilka słów wstępu

Kamagra jest lekiem na potencję, który sprzedawany jest na receptę. To oznacza, że otrzymanie leku wymaga wcześniej wizyty u lekarza i specjalistycznej konsultacji zaistniałych problemów. W leku znajduje się substancja aktywna o nazwie sildenafil, która odpowiada za efektywność preparatu. Jego zadaniem jest rozszerzyć naczynia krwionośne prącia i umożliwić swobodny przepływ krwi, który powoduje wzwód.

Działanie Kamagry

Na czym dokładnie polega specyfika leku, jakim jest Kamagra? W komórkach ciała działa wiele enzymów, których aktywność często opiera się na przeciwstawnych mechanizmach. Na tego typu działaniu opiera się cykliczny GMP oraz fosfodiesteraza typu 5. W momencie, gdy ilość drugiego z nich staje się większa niż dopuszczalne normy, następuje powstrzymywanie działania cyklicznego GMP. Jak nietrudno się domyślić, tego typu mechanizm przejawia się utrudnieniem w życiu seksualnym mężczyzny, stąd problemy z potencją. Co więcej, nawet jeśli mężczyzna znajduje się w intymnej sytuacji z partnerką seksualną i odczuwa podniecenie, nie dochodzi do erekcji, co uniemożliwia współżycie. Taki stan rzeczy przyczynia się nie tylko do pogłębiania się problemów fizjologicznych, ale również psychicznych, ponieważ obniża się samoocena mężczyzn, którzy tracą wiarę we własną męskość i szacunek do samych siebie. Rozwiązaniem takich problemów jest właśnie Kamagra https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html , której zadaniem jest powstrzymywanie tego typu reakcji i doprowadzenie do odbycia pełnego i satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Wystarczy zażyć właściwą dla siebie dawkę leku, mniej więcej godzinę przed lub minimum półgodziny przed planowanym współżyciem, dzięki czemu uaktywnia się substancja czynna leku. Warunkiem koniecznym do zadziałania Kamagry jest podniecenie seksualne. Jeśli mężczyzna nie odczuwa pożądania, to pomimo przyjęcia dawki leku niemożliwe jest uzyskanie wzwodu i erekcji. Natomiast w przypadku zaistnienia obu elementów, czyli zażycia tabletki lub innej formy leku, jak i podniecenia seksualnego, partnerzy mogą liczyć na udany seks. Badania wskazują, że aktywność leku utrzymuje się nawet do sześciu godzin, w trakcie których można inicjować zbliżenia seksualne z partnerką i nie obawiać się problemów z erekcją.